СПОРТИВНІ ДОСЯГНЕННЯ за 2015/2016 н.р.

Одним із важливих напрямків роботи ЦМО  є спортивно-масова, яка проводилась згідно річного плану роботи НВК та відповідно до календарного планування спортивно-масових заходів управління освіти Кіровоградської міської ради. Основою роботи з обдарованими дітьми повинно стати реальне знання їхніх потенціальних можливостей, прогнозування потреб і моделей розвитку особистості. Саме тому важливим є визначення  пріоритетів у цьому аспекті діяльності навчального закладу, створення чіткої системи роботи з названою категорією учнів, здійснення пошуку, відбору, творчого розвитку обдарованої, талановитої учнівської молоді в галузі науки, культури, мистецтва, спорту,  створення сприятливих умов для реалізації потенційних можливостей дітей. 2015-2016 навчальний рік був багатим на спортивні досягнення учнів НВК «Кіровоградський колегіум».   З 07 по 12 вересня 2015 року організовано проведення Всеукраїнського олімпійського уроку, Олімпійського тижня  та Дня фізичної культури і спорту. Вже у жовтні 2015 року збірна команда учнів 5-6 класів успішно виступила в міських змаганнях з футболу на призи клубу “Шкіряний м’яч” та здобули І місце.         Збірна 11-х класів брала участь у змаганнях Всеукраїнської дитячо-юнацької військово-патріотичної гри «Сокіл» (Джура) посіли  15 місце. Достойно виступила збірна команда з учнів 5-10 класів на змаганнях «Козацький гарт», мета якого – формування навичок здорового способу життя, підвищення військово-спортивного та національно-патріотичного виховання школярів. Збірна команда здобула ІІ місце. В грудні 2015 року з метою пропаганди фізичної культури і спорту, здорового способу життя,  підвищення соціальної активності і зміцнення здоров’я школярів, залучення їх до фізичної культури, як складової частини загальнолюдської культури збірна команда 5-6 класів  взяла участь у міському спортивно-масовому заході «Олімпійське лелеченя». Команда посіла ІІ місце.       Збірна команда учнів 9-11 класів брала участь у військово-спортивному святі «Україна – єдина країна», мета проведення свята виховання патріотизму і підготовки юнаків до служби у Збройних Силах України. Команда посіла                         ІІ місце.  В міських змаганнях «Старти надій» збірна команда НВК зайняла                             ІV місце. Мета заходу: масове залучення дітей до регулярних занять фізичною культурою і спортом та підвищення їх рухової активності.       Збірна команда учнів 9-11 класів брали участь у міських змаганнях                              з волейболу, які здобули IV місце.  Значну  увагу надають організації позакласної роботи з предмету. Традиційними є шкільні спортивні свята: «День здоров’я», «Аеробіка», «Козацькі звитяги», «Веселі старти», «Олімпійський урок», тощо.    26 березня 2016 року відбулося спортивне свято – шкільні змагання з аеробіки, започатковані вчителем фізичної культури Ромашевою Н.А. Всі команди показали високий рівень спортивної підготовки. Особливість змагань у тому, що команди готували учні 9-11 класів, в чому простежується послідовність між середньою та старшою школою. 19 березня 2016 року проводились спортивні змагання «Козацька звитяга» серед збірних команд  юнаків 10-х  та 11-х класів. Переможницею стала збірна команда юнаків 11-х класів, яка була нагороджена Кубком та почесною грамотою. У міській Спартакіаді серед школярів в першому дивізіоні  НВК посів ІІ місце.  У загальному  заліку навчальний закладу виборов ІІІ місце. І не дивно, що у нас стільки досягнень. Адже тон всьому задають самі вчителі фізичної культури. На традиційній спартакіаді працівників освіти наші вчителі також вибороли ІІІ загальнокомандне місце.